Praca na produkcji w firmie Hutchinson

Ogłoszenia Dębica

Nr. ref. OLPD/BMO/061
Miejsce pracy: Zawada k. Dębicy (początkowo Łódź)
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasową
Wykształcenie: minimum zawodowe

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta Firmy HUTCHINSON, producenta uszczelnień karoseryjnych do samochodów,
poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej
Prowadzącego linię produkcyjną

Pierwsze miesiące w celu zdobycia doświadczenia w Łodzi, od lipca/ sierpnia praca w Zawadzie k. Dębicy.

Zakres obowiązków:
• Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Kontrola jakości wyrobu zgodnie ze standardami firmy
• Pakowanie wyrobu gotowego

Na stanowisko Prowadzącego linię:

• Nadzorowanie Pracy całej linii
• Ustawianie wymiarów geometrycznych profili zgodnie z rysunkiem technicznym
• Zarządzanie niewielkim zespołem
• Zapewnienie ciągłości rozruchu linii i raportowanie wyników do kierownika zmiany

Wymagania:
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4-brygadowym
• Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
• Zdolności manualne
• Dokładność i rzetelność w pracy
• Silna motywacja i chęć do Pracy

Na stanowisko Prowadzącego linię dodatkowo wymagane są:

• Techniczne predyspozycje
• Doświadczenie w zakresie ustawiania i kontroli maszyn

Oferta:
• Bezpłatny transport do Dębicy
• Zapewniamy i pokrywamy koszt zakwaterowania
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
• Możliwość stałego zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka podstawowa + bogaty system premiowy ( Premia za stystem 4-brygadowy 550 zł brutto, Premia za polecenie nowego pracownika 500 zł brutto)
• Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium
(m.in.: karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie PZU, pakiet medyczny, kupony zniżkowe)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą na maila: tarnow.konarskiego@manpower.pl (w temacie proszę wpisać nazwę stanowiska i nr ref.).

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli ze zgodą o przetwarzanie danych osobowych w ramach rekrutacji.