Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę

»

Ogłoszenia podkarpackie

Nasza oferta posiada w ciągłej sprzedaży stroje do chrztu lub na roczek w następujących pięciu rozmiarach: od 62 cm aż do 86 cm.

Opis elementów tworzących garniturek:

1. - kamizelka lniana w kolorze czysto białym, zapinana na trzy guziki,

2. - lniane spodnie w kant w czysto biały kolorze,

3. - w kolorze białym czapeczka z daszkiem z materiału jak spodnie. Dzięki wszytej gumce czapeczka bez problemu dopasuje się do główki dziecka,

4. - ręcznie zrobiona mucha. Podwójna kokardka z materiału jak spodnie oraz koszulo body, dodaje ubraniu dziecka klasy i elegancji. Wiązana na wstążeczkę, do szyi dziecka,

5. - okazjonalne koszulobody w prążek błękitny, do wyboru z długim lub krótkim rękawkiem. Część górna body zostało wykonane z materiału koszulowego jak dla dorosłego mężczyzny. Zaś dolna część body zawiera 100% bawełnianej tkaniny. Górna część koszulo body na brzuszku zapina się na 4 guziki co ułatwia ubieranie. Dolna cześć koszulobody jest zapinane na dwie napy. Podkrój w nóżkach wykończony został odpowiednią dla niemowląt dzianiną. Mają Państwo opcję wyboru koszulo body na inny model nie zmieniając ceny np: w prążek: różowy, fioletowy, niebieski, szary, całe białe i krateczkę: biało niebieską, biało granatową, niebiesko czerwono białą.

Widoczne przy zestawie sznurowane buciki nie wchodzą w jego skład. Można je zamówić dodatkowo, oferujemy 3 rozmiary: 10,11 oraz 12 cm.

Zamawiając w naszym internetowym sklepie ubranko dla niemowlęcia klient może:

1) - Każda część garniturka może być sprzedana przez nasz sklep oddzielnie np.: zamawiający z całego stroju może zamówić samą muszkę albo kurtkę.

2) - Naszym klientom dajemy możliwość dobierania różnych rozmiarów części na przykład: garniturek wybiorą Państwo w rozmiarze 68 cm a kamizelke 74 cm.

3) - Kupujący ma możliwość wybierania pojedynczych elementów garniturka z różnych modeli - przykład: ze stroju Dawid wybierają Państwo muszkę a z kompletu Natan marynarkę.

Dajemy możliwość zamiany garniturka na inny rozmiar gdyby się okazał za mały lub za duży.

Oferujemy zakupy online każde zamówienie realizujemy poprzez wysyłkę kurierską, nie obsługujemy odbioru osobistego.

Fullsklep Internetowy sklep ubranka na niemowlę.

Dębica, Dynów, Iwonicz-Zdrój.
Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Komplet do chrztu dla chłopca z lnu idealny na lato, wiosnę - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia