Doradca Techniczno-Handlowy w asortymencie obróbki skrawaniem

Ogłoszenia Dębica

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Południowa Grupa Handlowa zajmuje się doradztwem, handlem i dystrybucją w zakresie narzędzi obróbki skrawaniem, materiałów spawalniczych, materiałów ściernych, asortymentu BHP, systemów prowadzenia i transportu oraz innowacyjnych technologii. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 Budowanie relacji biznesowych,
 Systematyczny rozwój sieci sprzedaży,
 Monitoring otoczenia rynkowego,
 Doradztwo techniczne z zakresu obróbki skrawaniem - optymalizacja procesów technologicznych poprzez współpracę ze specjalistami i dobór odpowiednich narzędzi,
 Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy,
 Odpowiedzialność za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
 Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku
WYMAGANIA:
 Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży obróbki skrawaniem (Technolog, Operator Maszyn konwencjonalnych / CNC, Doradca Techniczno- Handlowy) - warunek konieczny,
 Nastawienie na wyniki i umiejętność samodzielnej pracy,
 Systematyczność i konsekwencja w działaniu,
 Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
 Komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem,
 Umiejętność pracy w zespole,
 Nastawienie na ciągłe poszerzanie wiedzy technicznej,
 Wykształcenie minimum średnie techniczne,
 Prawo jazdy kat. B,
 Znajomość MS Office
OFERUJEMY:
 Stabilne zatrudnienie,
 Umowę o pracę,
 Stabilny i przejrzysty system wynagrodzeń,
 Atrakcyjny, progresywny system premiowy,
 Możliwość zdobycia nowych umiejętności i bogatego doświadczenia zawodowego,
 Szkolenia techniczne, handlowe i interpersonalne,
 Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon i laptop
 Pracę w ambitnym zespole firmy stawiającej na rozwój.
CV na adres: biuro@p-gh.pl