Wynajmę magazyn z pomieszczeniami biurowymi- Jarosław

»

Ogłoszenia podkarpackie

Ofertę wynajmu stanowi lokal usługowo-handlowy o powierzchni 60m2 położony na parterze w nowo wybudowanym, nowoczesnym budynku na terenie miasta Jarosław.

Lokal jest w kształcie prostokąta, doprowadzone są wszystkie media, ściana frontowa wraz z drzwiami wejściowymi w całości przeszklona. Pomieszczenie nie posiada wyposażenia i wymaga wykończenia, istnieje możliwość wykończenia lokalu pod potrzeby Najemcy.
Lokal idealnie nadaje się na sklep, salon fryzjerski, biuro lub inną działalność gospodarczą. Znajduje się zaledwie 1,5km od centrum Jarosławia w otoczeniu domów jednorodzinnych i bloków co zapewnia łatwy dostęp potencjalnym klientom. W pobliżu osiedla znajduje się przystanek MKS. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, brukowany plac dookoła budynku.

Cena wynajmu: 25 zł/m2 miesięcznie + VAT + koszty eksploatacyjne

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 – 420 – 817
- 535 – 125 – 205
- 16 – 621 – 74 - 16Wynajmę magazyn z pomieszczeniami biurowymi- Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia