Miód Rzepakowy

»

Ogłoszenia Rzeszów

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Sprzedam miód rzepakowy z rodzinnej pasieki z wieloletnią tradycją gdzie wiedza i zamiłowanie do pszczelarstwa przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Pasieka znajduje się na obszarze czystych terenów Pogórza Dynowskiego.

Miód posiadam w słoikach:
0,9l – 26 zł
0,46l – 14 zł
0,3l – 10 zł

Zapraszam również na inne ogłoszenia gdzie jest dostępny mód lipowy, wielokwiatowy oraz spadziowy w różnych pojemnościach. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji ceny.

Miód rzepakowy znajduje zastosowanie lecznicze w schorzeniach wątroby i dróg żółciowych, chorobach serca, pomocniczo w chorobach zapalnych i infekcyjnych dróg moczowych. Ze względu na wysoką zawartość cukrów prostych, które są łatwo przyswajalne przez nasz organizm pomaga w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód rzepakowy stosowany bezpośrednio na na chorą tkankę oczyszcza ją z elementów martwiczych i ropnej wydzieliny przyspieszając gojenie ran.

Wszystkich smakoszy zapraszam do kontaktu :)
Miód Rzepakowy - Ogłoszenia Rzeszów Miód Rzepakowy - Ogłoszenia Rzeszów Miód Rzepakowy - Ogłoszenia Rzeszów Miód Rzepakowy - Ogłoszenia Rzeszów Miód Rzepakowy - Ogłoszenia Rzeszów

Podobne ogłoszenia