Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca

»

Ogłoszenia podkarpackie

Posiadamy różne rozmiary tego ubranka na roczek lub do chrztu mają Państwo do wyboru: 62, 68, 74, 80 i 86.

Ten model stroju składa się z poniżej wymienionych elementów:

1 - Kurtka z kapturem w kolorze czysto białym z tkaniny pikowanej, cała od środka podszyta jest bielutkim polarkiem. Zapinana jest na długi zamek.

2 - W kolorze białym długie spodnie z tkaniny 100% bawełnianej (czyste bez prążka) w których dół nogawek wykończony został mankietem. W pasie została umieszczona gumka do regulacji spodni.

3 - Bardzo milutki w dotyku pulower białego koloru.

4 - Czapka z białej bawełnianej tkaniny ze ściągaczem, który dopasuje czapeczkę do główki niemowlęcia.

5 - Okazjonalne koszulowe body w kolorze czysto białym, dajemy również możliwość wyboru z długim lub krótkim rękawem. Górna część koszulo body jest uszyta z modnej tkaniny koszulowej jak dla tatusia, natomiast dolna część ma przyszyte 100% bawełniane body, które pomiędzy nóżkami zapina się na dwa solidne zatrzaski. Wykroje na nóżki obszyte są miękką oraz miłą dla dziecka dzianiną. Wzdłuż klatki piersiowej zapinane jest na cztery guziczki co w znacznym stopniu ułatwia w trakcie zakładania koszulo body na niemowlę. Mają Państwo opcję zamiany koszulo body na inny model nie zmieniając ceny np: w prążek: fioletowy, niebieski, szary, różowy, całe białe jak i krateczkę: biało granatową, czerwono biało niebieską, niebiesko białą.

6 - Fular z tkaniny jak czapeczka, obwód można regulować za pomocą tasiemek. Ich zaletą jest szybkie oraz komfortowe zakładanie.

Ważna informacja białe buciki, które są widoczne na dołączonych zdjęciach nie wchodzą w skład stroju. Można je zamówić dodatkowo, dostępne rozmiary: 10, 11, 12cm. W sprzedaży posiadamy niemowlęce buciki: z misiem ocieplane, na rzepy, bez ocieplenia, baleriny, sznurowane, ocieplane kozaczki.

Dodatkowe warianty podczas wyboru ubranka do chrztu:

1. - Mogą Państwo zamówić z osobna każdy element - przykład: zamawiający z całego stroju może kupić kurteczkę lub jedynie sam fular.
2. - W naszym sklepie dajemy Wam możliwość wyboru różnych rozmiarów części przykładowo: garniturek zamówią Państwo w rozm. 86 a spodnie 80 cm.
3. - Nasi klienci mają możliwość wybierania pojedynczych elementów stroju z różnych modeli dla przykładu: z garniturka na chrzest Dawid wybierają Państwo pikowaną kurteczkę i kaszkiet a ze stroju Oktawian dzianinową kamizelkę i muszkę.

Jest możliwość zamiany garniturka na inny rozmiar gdyby okazał się za duży lub za mały.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową. Brak możliwości osobistego odbioru.
Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia