Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka

»

Ogłoszenia podkarpackie

Rozmiary ubranek jakimi dysponujemy to: (62), (68), (74), (80), (86).

Oferowany model garniturka składa się z:

1 - Wykonane z bawełny eleganckie spodnie w granatowym kolorze o wąskim kroju nogawki. W pasie wszyta została gumeczka, aby spodnie dopasowały się do ciałka dziecka. Atrakcyjnego efektu komplecikowi nadają szelki w granatowym kolorze w białe niewielkie groszki z zapięciami w kolorze brązowym wykonanymi ze naturalnej skóry.

2 - Eleganckie body koszulowe w niebiesko białą nie dużą krateczkę, dajemy możliwość wyboru z krótkim lub długim rękawem. Część górna koszulobody uszyta jest z modnego materiału koszulowego jak dla dorosłego mężczyzny, natomiast dolna część ma doszyte bawełniane 100% body, które między nóżkami jest zapinane na dwa solidne zapięcia. Wykroje na nóżki wykończone są miłą i delikatną dla niemowlaka dzianiną. Od przodu zapinane jest na cztery guziczki co w znacznym stopniu usprawnia założenie koszulobody na niemowlaka. Istnieje opcję zamiany koszulobody na inny kolor w takiej samej cenie np: białe, prążek: różowy, fioletowy, szary, niebieski, kratkę: biało niebieską, biało niebiesko czerwoną, granatowo białą.

3 - Kurteczka z kapturem uszyta została z pikówki w kolorze białym. Kurtka dodatkowo jest podszyta od środka białym polarkiem..

4 - Klasyczna mucha, która ma doszytą wstążeczka do regulacji. Koloru jak czapeczka.

5 - Bawełniana czapka w kolorze jak spodnie z doszytym ściągaczem jego zadaniem jest dopasowanie czapeczki do główki niemowlaka. Wewnętrzne obszycie mogą Państwo wybrać: bawełniane albo polarowe. Czapka odpowiednia na trzy pory roku: jesień, zimę oraz na chłodną wiosnę.

Białe buciki, które widać na zdjęciach nie wchodzą w skład stroju. Można je zamówić oddzielnie, w naszej ofercie dostępne są rozm.: 10,11,12 cm.

Nasz sklep internetowy wyróżnia się tym, że:

(1) Nasze ubranka na chrzciny można dekompletować tzn.: każdy detal ubranka można zamówić oddzielnie np.: jeśli chcą Państwo kupić czapeczkę albo sam fular.

(2) Naszym klientom dajemy możliwość wybierania różnych rozmiarów elementów, przykład: marynarkę zamówią Państwo w rozm. 86 cm a strój 80.

(3) Klient ma możliwość wybierania pojedynczych elementów stroju z różnych modeli, przykład: z kompletu do chrztu Andrzej wybierają Państwo marynarkę a z garniturka Hubert pulower.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą internetowego sklepu Fullsklep. Oferujemy stroje na chrzest dla chłopców na wiosnę, lato, jesień, zimę..

Odbiór osobisty nie jest u nas możliwy, oferujemy jedynie sprzedaż wysyłkową.
Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Bawełniane ubrano z szelkami do chrztu dla niemowlaka - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia