Eleganckie zimowe ubranko do chrztu dla chłopca

»

Ogłoszenia podkarpackie

Rozmiary ubranka jakie mamy w ofercie to: 62, 68, 74, 80, 86.

Opis elementów tworzących ubranko to:

1 - Bawełniana czapka koloru białego. Dzięki wszytej gumce czapka bez problemu dopasuje się do główki niemowlęcia. Dostępne są dwa rodzaje wewnętrznego obszycia czapeczki: bawełniane lub polarowe. Czapeczka odpowiednia na jesień, zimę oraz wiosnę.

2 - Kurteczka z kapturem w czysto białym kolorze wykonana została z pikówki. Kurtka łącznie z kapturem w środku jest ocieplona miękkim polarem.

3 - Długie spodnie w modnym fasonie slim w szarym kolorze uszyte z tkaniny bawełnianej. Spodnie w pasie mają doszytą gumeczkę.

4 - Ciepły pulower seterkowy w tak zwanym melanżu szaro-białym.

5 - Koszulo body koloru czysto białego, dajemy również możliwość wyboru z krótkim lub długim rękawkiem. Część górna koszulo body uszyta jest z eleganckiej tkaniny koszulowej jak dla dorosłego mężczyzny, z kolei dolna część ma przyszyte bawełniane body, które w kroku zapina się na dwa odpowiednie zatrzaski. Wycięcia na nóżki obszyte są delikatną i miłą dla niemowlaka dzianiną. Wzdłuż klatki piersiowej zapinane na cztery guziczki co w znacznym stopniu usprawnia w trakcie zakładania koszulo body na niemowlaka. Dajemy opcję zamiany koszulo body na inny kolor bez zmiany ceny np: czysto białe, w prążek: fioletowy, szary, różowy, niebieski, kratkę: czerwono biało niebieską, biało niebieską, biało granatową.

6 - Szelki wykonane z najwyższej jakości polskiej taśmy gumowej w kolorze szarym w białe nieduże groszki. Istnieje możliwość regulowania szelek.

7 - Mucha, idealna do stroju na chrzest. Wszystkie przedstawione muchy są na tasiemce o regulowanej długości. Takie rozwiązanie umożliwia dokładne dopasowanie szerokości muchy do szyi niemowlaka.

W skład wyżej wymienionego stroju nie wchodzą buciki widoczne na zdjęciu. Oczywiście można je zamówić oddzielnie, oferujemy rozmiary: 10, 11 i 12cm.

Prezentujemy korzyści płynące z zamawiania w naszym sklepie zakupów:

1) - Każdą część ubranka na chrzest jesteśmy w stanie Państwu sprzedać z osobna - przykład: zamawiający z całego garniturka może kupić same spodnie ewentualnie sam sweterek.
2) - Klienci w naszym sklepie mają możliwość wyboru różnych rozmiarów elementów, przykład: dzianinowy bezrękawnik zamówią Państwo w rozm. 68 cm a garniturek 74 cm.
3) - Dajemy naszym klientom możliwość wybierania pojedynczych elementów stroju z różnych modeli dla przykładu: z kompletu na chrzest Ernest wybierają Państwo czapeczkę a ze stroju Michał koszulo body.

W tym ogłoszeniu przedstawiamy Państwu jedno z wielu ubranek dla chłopca jakie posiadamy w ofercie.

Oferowane jest wyłącznie możliwość dostawy kurierskiej, odbiór osobisty jest wykluczony.
Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Eleganckie  zimowe ubranko do chrztu dla chłopca - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia