Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86

»

Ogłoszenia podkarpackie

Ubranko dla chłopca na chrzest oferujemy w następujących rozmiarach: 62cm - 68cm - 74cm - 80cm - 86cm.

1 - Z daszkiem kaszkiecik w krateczkę czerwono-niebiesko-białą wykonany z tkaniny koszulowej. W tylnej części doszyty jest ściągacz, zadaniem jego jest dopasowanie kaszkietu do główki niemowlaka.

2 - Koszulo body w kolorze białym, dajemy również możliwość wyboru z krótkim lub długim rękawem. Część górna koszulo body uszyta została z klasycznej tkaniny koszulowej jak dla dorosłego mężczyzny, z kolei część dolna ma przyszyte bawełniane body, które w kroku jest zapinane na dwa wygodne napy. Wykroje na nóżki obszyte są miłą oraz delikatną dla dziecka dzianiną. Wzdłuż klatki piersiowej zapinane jest na 4 niewielkie guziczki co znacząco udogadnia w trakcie ubrania koszulo body na dziecko. Mają Państwo opcję zamiany koszulobody na inny model cena nie ulega zmianie np: malutką krateczkę: granatowo białą, niebiesko czerwono białą, niebiesko białą jak i prążek: fioletowy, niebieski, szary, różowy, całe białe.

3 - Stylowe spodnie zakończone mankiecikiem zostały uszyte z bawełny o splocie satynowym co daje efekt delikatnego połysku o splocie satynowym co daje efekt delikatnego połysku. W pasie do regulacji została wszyta gumka.

4 - Kamizelka bawełniana zapinana na trzy guziczki w kolorze białym.

5 - Elegancka muszka, która ma doszytą wstążeczkę do regulacji. Z tkaniny jak kaszkiet.

Widoczne na zdjęciu welurowe buciki nie wchodzą w skład przedstawianego stroju. Mogą Państwo je dokupić oddzielnie, w naszej ofercie dostępne są rozmiary: 10 cm, 11 cm jak i 12 cm.

Poznaj atuty naszego sklepu internetowego Fullsklep:

1 - Każda część stroju może być sprzedana przez nasz sklep oddzielnie np: zamawiający z całej oferty może kupić sam fular albo czapkę.

2 - Klienci w naszym sklepie mają możliwość wyboru różnych rozmiarów elementów, przykład: ubranko zamówią Państwo w rozmiarze 68 cm a kamizelke 62 cm.

3 - Klient ma możliwość wybierania pojedynczych elementów stroju z różnych modeli na przykład: z ubranka Cezary wybierają Państwo czapkę a ze stroju Natan muszkę i dzianinowy sweterek.

W naszej ofercie oprócz ubranek dla chłopców posiadamy również kompletne ubranka na chrzest dla dziewczynek. Ubranka dla dzieci oferujemy na wszystkie pory roku.

Zakupione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty. Nie ma możliwości odbioru osobistego.

Internetowy sklep Fullsklep ubranka na chrzciny.

Sanok, Jedlicze, Brzostek.
Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęce bawełniane ubranko do chrztu 62, 68, 74, 80, 86 - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia