Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim

»

Ogłoszenia podkarpackie

Wszystkie nasze niemowlęce ubranka na roczek lub do chrztu można nabyć w aż 6-ściu rozmiarach: 62 - 68 - 74 - 80 - 86.

Elementy jakie zawiera oferowany komplet to:

1 - Spodnie w kolorze chabrowym uszyte z tkaniny bawełnianej w modnym fasonie slim. W pasie doszyta gumka.

2 - Klasyczne body koszulowe w czysto białym kolorze z kolorową krateczką, do wyboru z krótkim lub długim rękawem. Część górna body zostało wykonane z tkaniny koszulowej jak dla tatusia. Zaś dolna część body zawiera 100% tkaniny bawełnianej. Górna część koszulo body na klatce piersiowej zapinana jest na 4 guziki co upraszcza ubieranie. Dolna cześć koszulo body zapinamy na dwie zatrzaskowe napki. Podkrój w nóżkach obszyty miłą i niepodrażniającą skóry niemowlęcia dzianiną. Dodatkowo dajemy opcję zamiany koszulo body na inny model , cena nie ulega zmianie np: małą kratkę: niebiesko białą, niebiesko czerwono białą, biało granatową jak również w prążek: różowy, niebieski, szary, fioletowy, czysto białe.

3 - Z daszkiem kaszkiecik w chabrowym kolorze uszyty z tkaniny bawełnianej. Z tyłu doszyta gumka ułatwiająca dokładne dopasowanie się czapki do główki dziecka.

4 - Na podszewce bawełniana marynarka, w modnym kolorze chabrowym, zapinana na 2 niebieskie guziki.

5 - Muszka, większa część muchy jest czysto biała natomiast element mniejszy to kolorowa krateczka niebiesko czerwono biała. Muszka jest idealnym dopełnieniem do stroju niemowlęcia na każdą uroczystą okoliczność.

Białe buciki, które są widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład wyżej wymienionego zestawu. Oczywiście można je dokupić dodatkowo, w naszej ofercie dostępne są trzy rozmiary: 10, 11, 12cm. W sprzedaży posiadamy buciki: na rzepy, baleriny, z misiem ocieplane, bez ocieplenia, ocieplane kozaczki, sznurowane.

Wybierając sklep internetowy Fullsklep dajemy Państwu możliwość:

1 - W naszym sklepie ubranka dla niemowlęcia można dekompletować tzn.: wszystkie detale garniturka możecie Państwo zamówić oddzielnie, przykład: kupujący ma możliwość zamówić sam fular albo czapeczkę.

2 - W naszym sklepie dajemy Ci możliwość mieszania różnych rozmiarów części, przykład: ubranko wybiorą Państwo w rozm. 68 a kurtkę 62.

3 - Kupujący ma możliwość wybierania pojedynczych elementów ubranka z różnych modeli np. ze stroju Cezary wybierają Państwo kurteczkę a ze stroju Wojtek koszulo body.

W swojej ofercie posiadamy stroje na chrzest dla chłopców na wiosnę, zimę, lato, jesień. Zapraszamy sklep internetowy Fullsklep.

Nie prowadzimy sklepu stacjonarnego tylko sklep internetowy czyli nasz sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową.

Fullsklep sklep internetowy ubranka na chrzciny.

Tarnobrzeg, Jedlicze, Brzostek.
Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest w kolorze niebieskim - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia