Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno

»

Ogłoszenia podkarpackie

Ofertę wynajmu stanowi hala magazynowa z rampą wraz z pomieszczeniami biurowymi położona w Radymnie, powiat jarosławski. Budynek po remoncie, ocieplony, nowa stolarka o powierzchni użytkowej ok. 730 m2 składający się z dwóch części:

- głównej hali magazynowej o powierzchni 621m2 oraz hal bocznych o powierzchniach 44m2, 8m2 oraz 7m2.
- części biurowej o powierzchni ok. 50m2 w skład której wchodzi trzy pomieszczenia oraz WC.

Wymiary hal magazynowych pozwalają na swobodne poruszanie się wózkiem widłowym, wysokość hal to ok 3,5 do 4m. Plac manewrowy w całości ogrodzony i utwardzony, posiadający dwie bramy wjazdowe natomiast budynek magazynowy wyposażony w bramę wjazdową z poziomu 0 o wysokości 3,2m oraz bramę o wysokości 3m z rampą. Nieruchomość w pełni uzbrojona. Magazyny znajdują się w terenach przemysłowych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową w odległości ok 2km od drogi krajowej nr 77 oraz ok 4,5 km od zjazdu z autostrady A4.

Cena wynajmu: 15 zł/m2 miesięcznie + VAT + koszty eksploatacyjne

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 – 420 – 817
- 535 – 125 – 205
- 16 – 621 – 74 - 16

Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Wynajmę lokal magazynowo-biurowy - Radymno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia