Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Światowy ekspert o odmłodzeniu i przedłużeniu żywotności silników spalinowych

»

Ogłoszenia Rzeszów

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Angielski profesor Malcolm F. Fox z Uniwersytetu Leicester jest wybitnym ekspertem w dziedzinie trybologii, czyli badań nad tarciem, zużyciem i smarowaniem zespołów ruchomych w silnikach spalinowych.
Celem trybologii jest zmniejszenie kosztów napraw, przedłużenie żywotności urządzeń i okresu między wymianami oleju oraz ocena skuteczności innowacji – na podstawie badań mechanicznych, magnetycznych i chemicznych.
Podczas kilku spotkań z profesorem Foxem, miałem okazję poznać szereg jego preparatów do olejów silnikowych i różnych przekładni, opracowanych wspólnie z naukowcami z USA. Wieloletnie badania wykazały, że opracowane preparaty regenerują mechanizmy silnika, wyrównują ciśnienie sprężania w cylindrach, wzmacniają i utwardzają powierzchnie tarcia i zabezpieczają bardzo skutecznie silnik przed zużyciem.
Szczególnie interesowały mnie wyniki badań profesora związane ze stosowaniem różnych magnetyzerów, gdyż wiedziałem, że temat jest mu dobrze znany. Profesor powiedział, że jego zdaniem, idealnym „ małżeństwem” jest połączenie stosowania dobrego preparatu do oleju silnikowego z dobrym magnetyzerem – podkreślił dobrym, gdyż większość nie spełnia wymogów. Taki zestaw gwarantuje „ odmłodzenie „ silnika i znacznie dłuższą żywotność, zapewnia spokojniejszą pracę silnika, mniejsze zużycie paliwa, nawet o 25 % , większą moc i dynamikę oraz dużą redukcję zadymienia.
Wybitnym, polskim ekspertem o międzynarodowym autorytecie w dziedzinie trybologii był profesor Bolesław Wojciechowicz, dyrektor Instytutu Maszyn Roboczych i Pojazdów Samochodowych Politechniki Poznańskiej. Kierował zespołem naukowców, który zrealizował prace badawcze pozwalające przedłużyć okres eksploatacji olejów silnikowych w pojazdach rolniczych . Wdrożenie wyników tych prac do praktyki przyniosło Polsce wielomiliardowe korzyści finansowe. Mam satysfakcję, że przyczyniłem się do wdrożenia ich w skali kraju, i że profesor Wojciechowicz, przez wiele lat, był moim szefem. Rangę wdrożenia docenił elegancko Minister Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki.
Warto podkreślić, że wielu kierowców stosujących magnetyzery MULTIMAG i preparat Ceramizer lub XADO, zachwyca się oszczędnością paliwa, znacznie przekraczającą 20 %. Znamienna jest pochlebna opinia specjalistów Serwisu Boscha w Bydgoszczy, którzy zamontowali multimagi w kilkuset autach różnych marek.
Więcej na stronie www.multimag.pl
Krystian Witaszak B.K.M. TRUST Int. Poznań
Światowy ekspert o odmłodzeniu i przedłużeniu żywotności silników spalinowych - Ogłoszenia Rzeszów

Podobne ogłoszenia