Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice

»

Ogłoszenia podkarpackie

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Ofertę stanowi murowany dom o powierzchni użytkowej 130 m2 z użytkowym poddaszem, posadowiony na 30 arowej działce, położony w miejscowości Chłopice, powiat jarosławski.

Cena ofertowa: 335.000 zł – z możliwością negocjacji

Wykaz pomieszczeń:
Parter:
- salon
- otwarta kuchnia
- sypialnia
- łazienka z WC
- hol
Poddasze:
- 3 pokoje
- łazienka
- garderoba

Media:
- woda z sieci
- prąd
- kanalizacja
- gaz z butli – możliwość podłączenia

Ogrzewanie: kominek z płaszczem wodnym – C.O z kominka, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze w łazience i garderobie + grzejniki na piętrze. Ciepła woda z bojlera przystosowanego do podłączenia na: C.O, solary lub prąd.

Budynek wykonany z pustaka MAX – mur o grubości 288 mm, ocieplony – 10cm styropianu, pomalowany, brak struktury zewnętrznej, stropy murowane, niepodpiwniczony, pokryty blacho dachówką, wewnątrz otynkowany, do wykończenia łazienka i garderoba na piętrze, nieogrodzony, usytuowany przy drodze asfaltowej, budowa rozpoczęta w 2014 roku – na chwilę obecną budynek nie oddany do użytkowania.
Chłopice to prężnie rozwijająca się miejscowość, w której znajduje się szkoła podstawowa, kościół, Biblioteka Samorządowa, Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska", Urząd Pocztowy, Bank Spółdzielczy, ośrodek zdrowia oraz sklepy spożywcze. Gmina Chłopice posiada korzystny układ komunikacyjny. Położona jest w odległości 8 km na południe od Jarosławia i rozciąga się wzdłuż szlaków komunikacyjnych łączących Jarosław z Pruchnikiem, Kidałowice – Żurawica, Chłopice – Radymno. Przez teren gminy przebiega odcinek autostrady A – 4.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 420 817
- 535 125 205
Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 130m2, działka 30ar - Chłopice - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia