Jasło - zmiana ekspozycji w sklepie!

Ogłoszenia podkarpackie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
ZMIANA EKSPOZYCJI W SKLEPIE (Jasło)

Praca w godzinach 22:00 – 6:00 lub 21:00 – 6:00 w dniu 17.02.2018r.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szybka wypłata- już do 15 marca 2018r!

Obowiązki:
-drobne prace porządkowe
-wykładanie towaru
-wyłożenie towaru wg nowego harmonogramu

Wymagania:
-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-ukończone 18 lat!

Tel. kontaktowy: 663-491-032 (Agnieszka)

Podobne ogłoszenia