Pracownik Biurowy

Ogłoszenia Rzeszów

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta szuka pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy

Zadania:
• Przyjmowanie, koordynacja oraz realizacja zamówień (współpraca z klientami oraz działem handlowym w zakresie zamówień
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura
• Budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami
• Dbanie o właściwy obieg dokumentów, archiwizacja dokumentów
• Przygotowywanie, prowadzenie oraz nadzór dokumentacji, raportów

Oferujemy:
• Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Prace w atmosferze współpracy
• Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Oczekujemy:
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenia min. średniego
• Znajomości systemu Windows i pakietu Office
• Umiejętności obsługi urządzeń biurowych
• Bardzo dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury osobistej

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij CV na adres rekrutacja@assunto.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska