Praca: Specjalista do spraw handlu stacjonarnego oraz e-commerce

Ogłoszenia Przemyśl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży odzieżowej. Poszukujemy doświadczonej, ambitnej i sumiennej osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze dział handlowy naszej firmy. Praca w Przemyślu.

Oferta pracy na stanowisko:
SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU STACJONARNEGO ORAZ E-COMMERCE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- koordynowanie oraz realizacja zamówień dla Klientów hurtowych i detalicznych
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
- doradztwo i analiza potrzeb Klientów
- promocja i pozyskiwanie Klientów w oddziale Firmy i poza nim,
- obsługa reklamacji
- dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek Firmy.

WYMAGANIA:
- minimum 2 letni doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
- dobra obsługa komputera (MS Office),
- dobra znajomość zagadnień marketingu internetowego,
- samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,
- zaangażowanie, ambicja, samodzielność,
- dobra znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kategorii B,
- orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
- pracę stacjonarną w firmie z 15 letnią tradycją dobrze zarządzaną i mając spory potencjał,
- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
- konkurencyjne wynagrodzenie plus premia adekwatna do poziomu zaangażowania,
- realna możliwość awansu,
- pracę w młodym zespole.

Jeśli spełniasz nasze warunki, wyślij nam swoje CV wraz z portfolio na adres poczty elektronicznej.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. NR 133 poz. 883)”.