Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław

»

Ogłoszenia podkarpackie

Ofertę stanowi nowo wybudowany, murowany, ocieplony, nie podpiwniczony, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2 posadowiony na działce o powierzchni 14,37 ar położony w Jarosławiu.


Cena ofertowa: 646.738 zł – z możliwością negocjacji

Wykaz pomieszczeń:

Parter:
- przedpokój
- salon
- kuchnia
- łazienka
- kotłownia
- taras zabudowany oknami

Piętro:
- 3 sypialnie, w każdej znajduje się garderoba,
- łazienka

Powierzchnia użytkowa: 160 m2

Media:
- pompa ciepła
- woda
- prąd
- ogrzewanie podłogowe w łazience i w kuchni

Ogrodzenie:
Dom jest ogrodzony z trzech stron, brak ogrodzenia od frontu.

Ogrzewanie:
Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze, wykorzystujące energie cieplną. której ogromne ilości znajdują się w naturalnych pokładach ziemi, powietrza i wody. Jego zasada działania oparta jest na typowych przemianach fizycznych, które zachodzą w urządzeniu: parowaniu, sprężaniu skraplaniu oraz rozprężaniu.- Jest to bardzo oszczędne rozwiązanie. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w łazience i kuchni.

Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa drewniana. Posadzki: w pokojach- panele, salon-panele, w łazienkach i kuchni- terrakota, w korytarzu – płytki terrakota.
Budynek pokryty czarną blacho-dachówką, konstrukcja dachu drewniana. Tynki wewnętrzne cementowo- wapienne gładkie malowane farbami emulsyjnymi Budynek ocieplony płytami styropianowymi, tynk akrylowy. Nieruchomość zaprojektowana z myślą o wygodzie, funkcjonalności, położony w spokojnej i cichej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Do zamieszkania od zaraz.


Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 420 817
- 535 125 205
Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom z pompa ciepła 160m2 Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia