Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

OSIEDLE ZA MŁYNEM - Nowa inwestycja !!!

»

Ogłoszenia Łańcut

Przedstawiamy nowe osiedle domów jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie szeregowej w Łańcucie. SZEREGÓWKI ZA MŁYNEM, to wyjątkowa inwestycja dla wymagających klientów.
Zaprojektowana z myślą o tych, którzy w pobliżu centrum miasta chcą odnaleźć ciszę i spokój. Inwestycja składa się z 12 budynków, zlokalizowanych przy ul. Piłsudskiego . Domy zaprojektowane jako trzy wolnostojące grupy obiektów złożone z czterech tożsamych obiektów. Każdy z nich, składa się z pierwszego lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego na parterze o powierzchni użytkowej 66,89m2 tj. z holu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki i spiżarni, ogródka i tarasów. Natomiast drugi lokal o pow. użytkowej 84,00m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się również z holu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, antresoli oraz dwóch tarasów.
W każdym z budynków zaprojektowano komórki lokatorskie oraz wspólną przestrzeń klatki schodowej. Budynki o wysokości dwóch kondygnacji nadziemnych oraz użytkowej antresoli, niepodpiwniczone. Projektowany dach dwuspadowy, o konstrukcji drewnianej, z symetrycznymi spadkami połaci 30°, kryty blachodachówką. Przed każdym z obiektów znajdują się dwa miejsca postojowe. Natomiast we wspólnej przestrzeni pomiędzy grupami obiektów zlokalizowane są dodatkowe miejsca postojowe. Wejście do budynków znajduje się od strony południowo-zachodniej terenu inwestycji.
Na zewnątrz starannie zaaranżowane części wspólne.
Mieszkanie na własność, bezczynszowe!!!
Stan deweloperski, oddanie: przełom 2019r/2020r.
Wykończenie wnętrza w najwyższej jakości !!

Sprzedaż bezpośrednia!
Brak dodatkowych opłat za przyłączenie mediów oraz zagospodarowanie terenu!
Brak podatku od czynności cywilnoprawnych 2%!
Deweloper wystawia fakturę VAT oraz udziela gwarancji!
Wpłaty od nabywców przyjmowane są na bankowe rachunki powiernicze, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa pieniędzy naszych klientów!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !!
SPRZEDAŻ ROZPOCZĘTA !!
DEVAN DEVELOEPER

TEL. 730-712-715
mail: devan.sprzedaz@gmail.com
OSIEDLE ZA MŁYNEM - Nowa inwestycja !!! - Ogłoszenia Łańcut OSIEDLE ZA MŁYNEM - Nowa inwestycja !!! - Ogłoszenia Łańcut OSIEDLE ZA MŁYNEM - Nowa inwestycja !!! - Ogłoszenia Łańcut

Podobne ogłoszenia