Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Dekarz

Ogłoszenia Rzeszów

Nasz Klient, Firma specjalizująca się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z budową instalacji fotowoltaicznych, poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Dekarz – montaż modułów fotowoltaicznych

Miejsce pracy: praca w delegacjach – głównie południowa Polska

Zakres obowiązków:

Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne na dachach
Montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne na gruncie
Wykonywanie tras kablowych
Montaż modułów fotowoltaicznych

Wymagania:

Znajomość budowy konstrukcji dachów
Znajomość metod uszczelniania dachu przy naruszaniu ciągłości izolacji
Doświadczenie przy wykonywaniu pokryć dachowych
Gotowość do pracy w delegacji
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie + premia + dodatki za delegację
Niezbędne narzędzia do pracy
Pracę w doświadczonym zespole
Możliwość rozwinięcia doświadczenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV