Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Sprzedam działkę budowlaną Kramarzówka k/Jarosław

»

Ogłoszenia podkarpackie

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Kramarzówka.

Powierzchnia działki wynosi 14,95 ar (ok. 14/18 x 84) . Działka ma kształt trapezu, posiada uzbrojenie, częściowo budowlana. Dojazd droga utwardzoną, która prowadzi tylko do sąsiednich działek. Działka znajduje się w pobliżu domów wolnostojących (rekreacyjnych).

Działka idealnie nadaje się na budynek całoroczny, rekreacyjny, gdyż położona jest na u podnóża zalesionego wzniesienia.

Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, nieopodal jest potoczek. Idealne miejsce dla grzybiarzy, miłośników sportu i rekreacji.

Miejscowość Kramarzówka znajduje się niecałe 7 km od miasta Pruchnik

Cena: 27 000 zł

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:

- 608 420 817

- 535 125 205

+ 48 16 621 74 16
Sprzedam działkę budowlaną Kramarzówka k/Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam działkę budowlaną Kramarzówka k/Jarosław - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia