Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Opieka nad starszą Panią- 20 tysięcy zł netto/kontrakt

»

Ogłoszenia podkarpackie

Zarób do 20 tysięcy złotych netto za wyjazd wakacyjny do opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii.
Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii.

Opieka rozpoczyna się w ostatnich dniach lipca. Jest to kontrakt dla jednej opiekunki, ponieważ podopieczna nie wymaga zbyt wielu czynności stricte opiekuńczych. Wymaga wsparcia w codziennym życiu domowym, ale jest w pełni samodzielna.
U starszej Pani zdiagnozowano Alzheimera. Opiekunka przede wszystkim dba o dom, robi zakupy i przygotowuje posiłki, jest codziennym towarzyszem.
Opiekunka ma przerwy codziennie w godz. 13 do 15.00, a w każdy czwartek starsza Pani jedzie do klubu na spotkanie ze znajomymi- Opiekunka nie towarzyszy w tych spotkaniach.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 506 289 031
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00
Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Podobne ogłoszenia