Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno

»

Ogłoszenia podkarpackie

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Ofertę sprzedaży stanowi murowany, parterowy budynek mieszkalny o pow. 64 m2, częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce o pow. 29 ar w miejscowości Rogóżno.

Budynek nadający się do remontu, który częściowo został już rozpoczęty, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, wewnątrz na ścianach i sufitach położono płyty gipsowe, podłogi wyłożono płytami pilśniowymi. Na działce znajduje się też budynek gospodarczy o pow. ok 40 m2.

Media: studnia na działce, energia elektryczna, gaz na działce, kanalizacja- woda po sąsiedzku..

Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami drzew owocowych i orzechowych.

Rogóżno znajduje się przy drodze krajowej 94, pomiędzy miejscowością Łańcut –Przeworsk, co stanowi korzystne skomunikowanie z innymi miastami. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny niezabudowane oraz zabudowa mieszkaniowa i usługowa. W pobliżu nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy.

Rzeszów- Rogóżno 31 km, Łańcut- Rogóżno 14 km, Przeworsk- Rogóżno 12 km.

Cena ofertowa: 130.000 zł z możliwością negocjacji.

Możliwość zobaczenia nieruchomości z pośrednikiem, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Osoba odpowiedzialna zawodowo nr. lic.216. Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.
Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu:
- 608 420 817
- 535 125 205
- 16 621 74 16
Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie Sprzedam dom o pow. 64 m2 Rogóżno - Ogłoszenia Całe Podkarpackie

Podobne ogłoszenia