Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Pilnie - osoba sprzątająca na teren Jasionki/ok Rzeszowa

»

Ogłoszenia Rzeszów

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną od zaraz i chętną do pracy - firma sprzątająca, lider w swojej branży zatrudni osoby sprzątające na obiekt przemysłowy w Jasionce k. Rzeszowa.

Do obowiązków należeć będą prace porządkowo – czystościowe hal produkcyjnych, pomieszczeń biurowo - gospodarczych, toalet, szatni. Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, korytarzy, luster.

Wymagania:
dyspozycyjność,
pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę,
uczciwość.

Oferujemy:
pracę na umowę w systemie dwuzmianowym od 06.00-14.00 i od 14,00-22.00 pięć dni w tygodniu,
miłą atmosferę pracy w zgranym zespole współpracowników,
konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas, benefity pracownicze - ryczałt dojazdowy, opieka medyczna Lux Med, karta MULTISPORT, dodatkowe ubezpieczenie PZU. Oferta skierowana szczególnie do osób z orzeczonym stopniem o niepełnosprawności.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail , bądź kontakt telefoniczny - 510014113, 510011714,
Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dni a 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danyc h osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Podobne ogłoszenia