Darmowe ogłoszenia podkarpackie

pracownik produkcji, nalesniki, Holandia

Ogłoszenia podkarpackie

Opis stanowiska pracy
praca w firmie produkującej naleśniki. Do obowiązków kandydata będzie należało min. pakowanie naleśników, etykietowanie, przygotowanie towaru do wysyłki oraz inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.

MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Sliedrecht

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata: co tydzień)

możliwość nadgodzin

zakwaterowanie na czas zatrudnienia

ubezpieczenie zdrowotne

pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)

dodatki zmianowe

STAWKI BRUTTO:

20 lat i więcej €10,26/h

Dodatki zmianowe:

15:00-00:00 - dodatek 120%

Czasami pracuje się w nocy dodatek 150% czyli €14,94

Wymagania

chęć i motywacja do pracy

mile widziane prawo jazdy kat.B

komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego

gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy
Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów, zapewniających Państwu legalne zatrudnienie, zakwaterowanie i ubezpieczenie Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.
pracownik produkcji, nalesniki, Holandia - Ogłoszenia Całe Podkarpackie