Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Pracownik infolinii - praca zdalna / z orzeczeniem o niepełnosprawności

Ogłoszenia podkarpackie

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Dla naszego nowego klienta poszukujemy energicznej i kontaktowej osoby na stanowisko Pracownika Infolinii. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie komfort pracy zdalnej, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą pracy.

Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Pracownik infolinii - praca zdalna.

Podstawowe obowiązki:
- zdalne prowadzenie rozmów telefonicznych,
- przeprowadzanie ankiet,
- obsługa korespondencji mailowej,
- oferowanie nowym Klientom produktów Pracodawcy,
- udzielanie dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów,
- budowanie profesjonalnych relacji z Klientami,

Wymagania:
- dobra dykcja, miły głos,
- wysoka kultura osobista,
- asertywność, brak barier w kontaktach z ludźmi,
- optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- samodzielność, dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę zdalną od poniedziałku do piątku,
- wynagrodzenie brutto 2800,00

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl