Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Tłumacz języka chorwackiego - praca zdalna

Ogłoszenia podkarpackie

Jeśli znasz język chorwacki, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to może ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie?

Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna

Podstawowe obowiązki:
• praca za pomocą platformy tłumaczeniowej,
• tłumaczenie opisów produktów, dokumentów, prezentacji w dziale handlowym,
• wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,

Wymagania:
• doświadczenie w przygotowywaniu treści,
• bardzo dobra znajomość języka chorwackiego,
• znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
• terminowość i zaangażowanie.

Oferujemy:
• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca.tlumacz@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronach
www.werbeo.pl oraz www.obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Link do pełnej treści ogłoszenia: https://werbeo.pl/oferty/oferta/1331,OBPON.PL,NOWYPROJEKT_-_Tumacz_ze_znajomoci_jzyka_chorwackiego