Darmowe ogłoszenia podkarpackie
Darmowe ogłoszenia podkarpackie

PRACA NIEMCY

»

Ogłoszenia podkarpackie

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech-pracowników budowlanych z doświadczeniem z Polski oraz Ukrainy przede wszystkim( zbrojarzy {PILNIE}, cieśli szalunkowych, murarzy, dekarzy, spawaczy, ślusarzy, pomocników budowlanych ).Atrakcyjne wynagrodzenie na niemieckich warunkach oraz dogodne warunki socjalne.

Zapewniamy:

· pomoc przy wyjeździe (m.in. dojazd, badania lekarskie)

· zakwaterowanie ( w pełni opłaca pracodawca),

· umowę o pracę na czas nieokreślony,

· wysokie stawki godzinowe,

· możliwości rozwoju oraz podwyżek,

· pracę w przyjaznej i spokojnej atmosferze

. pracę wewnątrz obiektuDla pracowników z Ukrainy potrzebne jest posiadanie dokumentu uprawniającego do pobytu w Polsce czyli np. pozwolenie na pracę w Polsce oraz posiadanie certyfikatu rezydencji podatkowej w Polsce.

Bliższe informacje:Kontakt telefoniczny530 153 982bądź16 628 80 40Przy wysyłaniu dokumentów aplikacyjnych proszę dołączyć poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podobne ogłoszenia