Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Oferta pracy zdalnej- tłumacz języka angielskiego

Ogłoszenia podkarpackie

Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Tłumacz języka angielskiego - praca zdalna

Zakres obowiązków
• praca za pomocą platformy tłumaczeniowej,
• tłumaczenie opisów produktów, dokumentów, prezentacji w dziale handlowym,
• wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,

Wymagania
• doświadczenie w przygotowywaniu treści,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• znajomość zasad stylistycznych i ortograficznych,
• terminowość i zaangażowanie,
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Mile widziane
• doświadczenie w tłumaczeniu - język angielski

Oferujemy
• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.