Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Video Kontroler – praca zdalna

Ogłoszenia podkarpackie

Praca szuka człowieka, a dokładniej osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Zakres obowiązków
• praca z monitoringiem wizyjnym CCTV,
• weryfikacja transakcji w salonie pod względem uczciwości pracowników oraz klientów,
• weryfikacja poprawności wypełniania przez pracowników procedur wewnątrz firmowych,
• weryfikacja nagrań video dostarczonych od działu bezpieczeństwa zgodnie z wytycznymi.

Wymagania
• znajomość programu Excel i pakietu Office na poziomie podstawowym,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• skrupulatność, dokładność, spostrzegawczość,
• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
• elastyczność, umiejętność szybkiego dostosowania się do zmian.

Oferujemy
• umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.