Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Księgowa - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Ogłoszenia podkarpackie

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Dla naszego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem niepełnosprawności na stanowisko:

Księgowa - praca zdalna

Zakres obowiązków

• księgowanie dokumentów (zakupowe, sprzedażowe, wyciągi bankowe) w zależności od bieżących potrzeb firmy,
• uzgadnianie kont księgi głównej,
• analiza i uzgadnianie stanów magazynowych,
• aktywne uczestnictwo w zamknięciu miesiąca na potrzeby grupy,
• sporządzanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych deklaracji statystycznych,
• inne zadania przypisane Księgowości.

Wymagania

• co najmniej 2-3 lata doświadczenia w księgowości,
• znajomość polskich przepisów i procedur podatkowych,
• dobra znajomość MS Excel,
• umiejętność samodzielnej pracy, dbałość o szczegóły i doskonała umiejętność zarządzania czasem,
• orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie,
• premię roczną,
• opiekę medyczną, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, wsparcie w losowych sytuacjach,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
• atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Link do ogłoszenia https://werbeo.pl/oferty/oferta/1833,OBPON.PL,Ksigowa