Darmowe ogłoszenia podkarpackie

Oferta Pracy Zdalnej - Rekruter

Ogłoszenia podkarpackie

Rekruter - praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Zakres obowiązków
• wsparcie realizacji projektów rekrutacyjnych
• tworzenie profili kandydatów w systemie rekrutacyjnym
• selekcja CV kandydatów zgodnie z określonymi wytycznymi
• prowadzenie telefonicznych rozmów z kandydatami i umawianie ich na rozmowy o pracę w oparciu o udostępnione skrypty

Wymagania
• umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office: Word oraz Excel
• komunikatywność
• asertywność
• sumienność
• dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• dobra organizacja pracy własnej
• orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy
• umowę o pracę w stabilnej firmie
• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole
• pracę w formie zdalnej
• 7-godzinny czas pracy

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.