Szafy wnękowe

»

Ogłoszenia Ropczyce

Complex-Meble jest autoryzowanym przedstawicielem firmy INDECO. Specjalizującym się w wykonywaniu od projektu do montażu najwyższej jakości mebli na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się szafy wnękowe(suwane), zabudowy, garderoby,meble kuchenne, oraz wszelkiego rodzaju meble na wymiar. Proponujemy zarówno rozwiązania klasyczne jak i nowoczesne tak aby meble idealnie pasowały do wnętrz Państwa mieszkań. Wszystkie nasze meble cechuje wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo, funkcjonalność i ergonomia, harmonijne połączenie walorów estetycznych i użytkowych.

Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary, projekt kuchni, transport oraz montaż a to wszystko w przystępnych cenach. Projektujemy dla Państwa meble według własnego pomysłu - ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Warto realizować swoje wymarzone koncepcje na swój własny dom!

Zadzwoń, zapytaj lub napisz.

Nasza wizyta w Twoim domu, pomiar wnętrz, wstępny projekt zabudowy meblowej
wraz z wyceną jest nieodpłatny.
Dębica, ul. Wielopolska 1
Tarnów, Tel.502-142-569
zapraszamy na nasza strone www.complexmeble.indeco.pl
Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce Szafy wnękowe - Ogłoszenia Ropczyce

Podobne ogłoszenia